کتاب بی تابوت


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: بی تابوت
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : لاله زارع
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

هدف اصلی مجموعه رمان ژانر، به دبیری محمدحسن شهسواری، نوشتن و انتشار رمان‌هایی متناسب با فرهنگ ایرانی (هرچند در برخی از وجوه تمایز چندانی میان ما و مخاطب جهانی وجود ندارد) و احترام به احساس، شعور و سلیقه فرهیخته نسل جدید مخاطبان است. بی‌‌تابوت دومین اثر لاله زارع در این مجموعه است. رمان اول او با نام جمجمه‌ی جوان هم به معمای قتلی ده ساله می‌پرداخت. این رمان، داستانی پلیسی است با دو کاراگاه دایره دهم اداره آگاهی تهران. ماجرا از ایستگاه راه‌آهن آغاز می‌شود جایی که یک چمدان مشکوک در سرویس بهداشتیِ آن‌جا پیدا می‌شود. هویت مقتول نامعلوم است و کشف آن ناممکن. تنها سرنخ سروان روزبه افشار و همکارش همین بسته مشکوک است که آن‌ها را به سفری زیرپوستی در شهر تهران و حومه آن می‌برد. این رمان پیوندی برقرار می‌کند بین معمای قتلی مرموز و نوع نگاه جامعه ایرانی به آدم‌های حاشیه‌ای شهر. پیوندی نامرئی اما محکم که گاه بنیان اخلاقی جامعه را زیر سؤال می‌برد.

نظرات برگی از کتاب
0 0
سجاد

اناالیه این کتاب

پاسخ

0 0
محمد

نویسنده تو این کتاب کلاف بسیار پر گره تری نسبت به داستان قبلی دست گرفته و واقعا یه جنایی تمیز نوشته.با این که دست به حدسم عالیه اما اصلا نتونستم حدس بزنم .اشتباه فاحشی توش پیدا نکردم.به نظرم به بحث توصیف صحنه های جنایی کاملا به اندازه پرداخته شده.نه اون قدر اغراق شده که حال به هم زن بشه و نه اون قدر کم که تصویر ذهنی خواننده گنگ باشه و به کسانی که حال و هوای خوندن جنایی رو دارن به شدت توصیه میکنم این کتاب رو بخونن و لذت ببرن.

پاسخ

0 0
احسان

عالی بود

پاسخ

0 0
جواد

سایتتون عالی به امید پیشرفت روز افزون

پاسخ

7 0
مروارید

در ژانر معمایی و پلیسی کتاب ایرانی نخوندم و این اولین کتاب که در لیست آینده ام قرار داره .

پاسخ

14 0
میم

و باز دوباره رمان ژانرهای دوست داشتنی من کمتر داشتیم تووی ایران کتابی با محتوای جنایی و پلیسی، بدون شک رمان ژانرها این خلا رو پر کردند امیدوارم در جلدهای بعدی این مجموعه شاهد حضور دوباره دو کاراگاه این رمان باشیم چون به خوبی شخصیت پردازی شدند و نمیشه به سادگی "افشار" و "بهمنی" رو از ذهن خارج کرد و به فراموشی سپرد

پاسخ

15 0
شریعت

ژانر داستان جنایی هست و برای من که علاقه ی خاصی به این سبک نویسندگی دارم جذابه. و گذاشتن کتاب روی زمین حتی برای لحظه ای جایز نیست.

پاسخ

16 0
شریعت

ژانر داستان جنایی هست و برای من که علاقه ی خاصی به این سبک نویسندگی دارم جذابه. و گذاشتن کتاب روی زمین حتی برای لحظه ای جایز نیست.

پاسخ

21 0
فاطمه

در ایام عید که تهران خلوت‌ترین روزهایش را می‌گذراند، ایستگاه راه‌آهن از شلوغ‌ترین مکان‌هاست. پلیس چمدانی را پیدا می‌کند که جنازه مثله شدۀ زنی در آن قرار دارد. سروان روزبه افشار مامور حل این پرونده می شود. پرونده‌ای با کمترین سرنخ. بخشی از کتاب

پاسخ

1 0
سمیه

سلام تم پلیسی وماجراجویی ومعمایی اون برام جالب بود تواین زمینه توایران خیلی کتاب رمان خوب نداریم درواقع تعدادخیلی کمی داریم

پاسخ

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 09903066652

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.