کتاب ماه به روایت آه


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: ماه به روایت آه
  • ناشر : انتشارات کتاب نیستان
  • نویسنده : ابوالفضل رزویی نصرآباد
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02122612443
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

“ماه به روایت آه” عنوان تازه ترین اثر منتشر شده ی ابوالفضل زرویی نصرآباد و روایت او از زندگانی و شخصیت حضرت ابوالفضل العباس(ع) – ماه بنی هاشم – است. نویسنده در این کتاب کوشیده تا از زبان دوازده راوی ، ناگفته هایی از قبل و بعد از شهادت پرچمدار کربلا را با امانتداری ، پایبندی به مستندات تاریخی و روایی و پرهیز از اغراق ، روایت کند.

شرکت در جشنواره انتشارات کتاب نیستان
Avatar

ابوالفضل رزویی نصرآباد مولف ماه به روایت آه

احساس قلبی و واگویه های خود را در خواندن کتاب بیان کنید و دیگران را تشویق به خواندن کتاب نمائید.

1 0
زهرا

بیان لطیف و شیوا از زندگی حضرت عباس بصورت داستان روایت شده و جنبه ادبی و قلم زیبای نویسنده بسیار این قصه تاریخی را جذاب کرده است.

پاسخ

1 0
مهسا

اين قسمت از كتاب را مي نويسم همه قسمتهاي ان زيبا و قشنگ هست ( پس حتم دارم که او را ندیده‌ای. عباس پروانه‌ای نیست که ببینی و از یادش ببری. او را از زیبایی و تابناکی به ماه تشبیه می‌‌کنند، ماه بنی‌هاشم. می‌دانی چرا؟ چون مثل ماه از خورشید وجود حسین، نور و گرما می‌گیرد و دورش می‌گردد. نمی‌شود چشم در چشم خورشید دوخت و راز دل گفت: اما ماه، ماه واسطه راز و نیاز است. عباس، برادر، نایب، مشاور و امین حسین و نزدیکترین فرد به اوست. )

پاسخ

پاسخ
محمد

نوشته بسیار عارفانه و دلنشینی بود

1 1
علی

بزرگان ادبیات او را ادامه دهنده را دهخدا و عبید زاکانی روزگار خود معرفی کرده ماه به روایت آه یک رمان خواندنی با زندگی حضرت ابولفضل عباس بن علی است که در دوازده فصل و دوازده راوی نوشته شده است کتاب از قبل تولد حضرت عباس و ازدواج حضرت علی با بانو ام البنین آغاز می شود و تا بعد از شهادت حضرت عباس ادامه می بابد کتاب بسیار خواندنی است.

پاسخ

پاسخ
هانیه

من متوجه این نشدم که چرا ادامه دهنده را عبید زاکانی مگر کتاب طنز است؟

2 1
شهیده

روایتی جالب با بیان نکاتی جدید از تاریخ صدر اسلام که تا کنون یا آنها را نشنیده بودم، یا به این ظرافت و زیبایی نخوانده بودم . یادگاری به یاد ماندنی از جناب آقای رزویی، روحشان شاد

پاسخ

پاسخ
هانیه

خدا رحمت شون کند با این اثر ماندگار

13 1
فرزاد

سخت بتوانید شروعش کنید و کتاب را زمین بگذارید. خوش‌خوان و خوش‌روایت. عجیب این که این کتاب کاملن جدی را مرحوم (آن موقع که می‌خواندم کتاب را هنوز مرحوم نبود) زرویی‌ نوشته که کارش طنز بوده و در کارش هم خوب بوده! هدیه‌ای عالی. کاش افراد بیش‌تری بخوانندش.

پاسخ

4 1
بهینا

انقدر این کتاب شیرین بود که یک روزه تمومش کردم پنجره ی جدیدی درباره ی قمر بنی هاشم برام باز کرد و باعث شد بیشتر از قبل عاشقش باشم. نثر کتاب هم فوق العاده جذاب و روان است

پاسخ

11 1
الهه

چقدر از ادبتان گفته اند...چقدر از روی ماهتان گفته اند کتاب زیبای ماه به روایت آه کتابی است از وصف زیبا و دل گشای عباس بن علی (ع) و عشق و ارادت حضرت با امام و بردارشان نهایت ادب،مهر،لطافت و زیبایی های بی بدیل حضرت ابولفضل زمزمه بند بند این کتاب است...

پاسخ

4 2
نسرین

این کتاب روایتی از زندگی و شخصیت حضرت ابوالفضل است. نویسنده در این کتاب کوشیده تا از زبان دوازده راوی، ناگفته‌هایی از قبل و بعد از شهادت پرچمدار کربلا را با پایبندی به مستندات تاریخی و روایی و پرهیز از اغراق روایت کند.

پاسخ

پاسخ
نسیم

اینکه پرهیز از اغراق باشه خیلی خوبه

4 2
سارا

کتاب حاضر، روایتی از زندگانی و شخصیت حضرت ابوالفضل العباس (ع) – ماه بنی هاشم – است. نویسنده در این کتاب کوشیده تا از زبان دوازده راوی، ناگفته هایی از قبل و بعد از شهادت پرچمدار کربلا را با امانتداری، پایبندی به مستندات تاریخی و روایی و پرهیز از اغراق، روایت کند.

پاسخ

4 1
حمیده

این کتاب ما رو در هر بخش از شخصیت هایی که شاید ما کمتر شناخت داشته باشیم با زبانی روان و دلنشین آشنا میکنه.... تو هر بخش اتفاقاتی از زمان ورود امام حسین به کربلا برای ما بازگو میشه که جذابیت داره... تو بعضی بخش‌ها نا خودآگاه اشک هم از چشم جاری میشه. و اما بخش آخر به طور چشمگیری خواننده رو غافلگیر میکنه طوری که خواننده دلش میخواد برگرده و کتاب رو از ابتدا بخونه

پاسخ

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.